Welding & Testing of Materials

Výskum a vývoj v oblasti technických vied

Chcem vedieť viac o výskume a vývoji

NDT kurzy

Ponuka vzdelávania WELDING & TESTING OF MATERIALS s.r.o., Žilina.

Dovoľte nám predložiť Vám ponuku vzdelávacích aktivít školiaceho strediska WELDIND & TESTING OF MATERIALS v oblasti nedeštruktívneho testovania materiálov:

Metóda Prístrojové vybavenie používané na kurze Hodín
UT 1+2 EPOCH, Panametrics, Omniscan, mierky K1, K2, sada mierok s bočným valcovým vývrtom. Možnosť využívania laboratória v mieste školenia vrátane prístrojového vybavenia. 120
RT 1+2 RTG lampy, prenosné žiariče na báze Ir192, Se75, Yb169, Katalóg ASME pre určovanie chýb odliatkov, denzitometer, negatoskopy, drôtikové mierky. Možnosť využívania laboratória v mieste školenia vrátane prístrojového vybavenia. 120
RT-FAS denzitometer, negatoskopy 56
UTT Panametrics 24
MT1+2 Tide jarmo, elektrody, UV lampa, UV meter, Lux meter, sady sprejov farebné aj florescenčné 40
PT1+2 Sady sprejov farebné, duálne aj florescenčné, UV lampa, UV meter, Lux meter 40
VT1+2 Sady mierok na priamu VT kontrolu, videoendoskop 40
VT ThP Sady mierok na priamu VT kontrolu, videoendoskop 40
ET 88
KT Ukážky koróznych skúšok pod napätím, anódová katódová ochrana, nátery 40
MT3 32
PT3 24
VT3 24

* termín a cena kurzu bude stanovaná po vzájomnej dohode.

Rozsah školenia je stanovený v zmysle STN EN ISO 9712. Ponúkame certifikáciu cez certifikačné orgány PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. a Výskumný ústav zváračský Priemyselný inštitút SR. V prípade, že si objednáte školenie a certifikáciu pre viac ľudí Vám ponúkame zaujímavé zľavy. Cenovú ponuku na mieru vypracujeme po prvom kontakte a vyšpecifikovaní Vašich požiadaviek. V prípade, že Vám nevyhovuje ani jeden z uvedených termínov ponúkame individuálne termíny. Zároveň Vám zašleme osnovu kurzu. Poplatok je stanovený ako cena dohodou v súlade so Zákonom č. 18/96 Z.z., nie je v ňom zahrnutá cena skúšok a certifikácie. V prípade väčšieho počtu účastníkov (4 a viac) zorganizujeme kurz aj priamo vo Vašej firme. Garantujeme lektorov certifikovaných v II a III. stupni s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti NDT v rôznych priemyselných odvetviach.

Pozrite si tiež

Montáž a zváranie

Na základe požiadaviek v oblasti zvárania Welding & Testing of Materials - ( W&TM ) môže svojim zákazníkom ponúknuť nasledovné služby: Zváranie a montáž vyhradených tlakových zariadení, kvapalinových a parných kotlov, stabilných tlakových nádob, potrubných vedení a samotná montáž do funkčného celku..

Čítaj viac
Technické poradenstvo

Odborný zváračský dozor: EWE - európsky zváračský inžinier, IWE - medzinárodný zváračský inžinier, EWI-E - európsky zváračský inšpektor - inžinier, EWT – európsky zváračský technológ. Spracovanie technologických postupov zvárania

Čítaj viac
Akreditované laboratórium podľa ISO/IEC 17025

Nedeštruktívna kontrola umožňuje identifikovať a dokumentovať necelistvosti materiálov pomocou využitia fyzikálnych javov. Pre potreby našich zákazníkov môžeme poskytnúť nasledovné skúšky: Skúšanie materiálov, Poradenstvo pri navrhovaní NDT kontroly,..

Čítaj viac
KOMPLEXNÁ PROJEKTOVÁ ČINNOSŤ

Realizujeme a zabezpečujeme práce v plnom rozsahu: Zemné práce, Prekládky IS, Stavba, údržba a opravy líniových vedení, Oceľové konštrukcie, Mostné oceľové konštrukcie, Protihlukové steny, Odvodnenie mostných objektov, Oceľové portály..

Čítaj viac

Kontaktujte nás

WELDING & TESTING OF MATERIALS, s.r.o.
(W&TM)


Sídlo Prevádzka
Moyzesová 939/46 Dlhá 88
Žilina 010 01 Žilina 010 09

IČO: 47601566
DIČ: 2024146289
IČ DPH: SK2024146289
IBAN: SK76 1100 0000 0029 4100 5283