English
WELDING & TESTING OF MATERIALS

Výskum a vývoj v oblasti technických vied

Chcem vedieť viac o výskume a vývoji

Deštruktívna kontrola

Digitálny mikroskop Keyence VHX 5000

Mikroskop – pre vyhodnocovanie mikroštruktúry, makroštruktúry, medzikryštalickej korózie
Mikroskop – pre vyhodnocovanie mikroštruktúry, makroštruktúry, medzikryštalickej korózie

Kamera s kapacitou 50 snímok za sekundu zachytáva veľké množstvo obrazových dát s rôznymi polohami zaostrovania a vysokorýchlostný grafický procesor REMAX V to spracováva vo vysokej rýchlosti. Umožňuje zaostriť dáta pre každý pixel, aby bolo možné pozorovať jasné, plne zaostrené obrázky na obrazovke. Zorné pole sa nezmení ani vtedy, keď je šošovka naklonená alebo stôl sa otáča. To umožňuje pozorovanie z viacerých uhlov. Meranie rozmerov je možné vykonať iba na obrazovke. Výsledok merania možno uložiť spolu s obrázkom a exportovať do iného softvéru.

Pozrite si tiež

Montáž a zváranie

Na základe požiadaviek v oblasti zvárania WELDING & TESTING OF MATERIALS môže svojim zákazníkom ponúknuť nasledovné služby: Zváranie a montáž vyhradených tlakových zariadení, kvapalinových a parných kotlov, stabilných tlakových nádob, rubných vedení a samotná montáž do funkčného celku..

Čítaj viac
Technické poradenstvo

Odborný zváračský dozor: EWE - európsky zváračský inžinier, IWE - medzinárodný zváračský inžinier, EWI-E - európsky zváračský inšpektor - inžinier, EWT – európsky zváračský technológ. Spracovanie technologických postupov zvárania

Čítaj viac
Akreditované laboratórium podľa STN EN ISO/IEC 17025

Nedeštruktívna kontrola umožňuje identifikovať a dokumentovať necelistvosti materiálov pomocou využitia fyzikálnych javov. Pre potreby našich zákazníkov môžeme poskytnúť nasledovné skúšky: Skúšanie materiálov, Poradenstvo pri navrhovaní NDT kontroly,..

Čítaj viac
KOMPLEXNÁ PROJEKTOVÁ ČINNOSŤ

Realizujeme a zabezpečujeme práce v plnom rozsahu: Zemné práce, Prekládky IS, Stavba, údržba a opravy líniových vedení, Oceľové konštrukcie, Mostné oceľové konštrukcie, Protihlukové steny, Odvodnenie mostných objektov, Oceľové portály..

Čítaj viac

Kontaktujte nás

WELDING & TESTING OF MATERIALS, s.r.o.

Adresa
Dlhá 1011/88D
Žilina 010 09

IČO: 47601566
DIČ: 2024146289
IČ DPH: SK2024146289
IBAN: SK76 1100 0000 0029 4100 5283